| Brand | |
|---|---|
| Family | |
| Category | Wine glasses |
| Dimensions | Width: 89 mm Height: 230 mm |
| Volume | 580 ml |
| Color | Black Decoration |
| Material | Quality Glass |
| Technique | Hand Decorated |
| Unit | Set of 6 items |
| Country of origin | Italy |
| Brand | |
|---|---|
| Family | |
| Category | Wine glasses |
| Dimensions | Width: 89 mm Height: 230 mm |
| Volume | 580 ml |
| Color | Black Decoration |
| Material | Quality Glass |
| Technique | Hand Decorated |
| Unit | Set of 6 items |
| Country of origin | Italy |
€147.00