| Brand | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Family | |
| Category | Oil and Vinegar |
| Dimensions | Length: 70 mm Width: 50 mm Height: 200 mm |
| Volume | 250 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Titanium Reinforced |
| Technique | Automatic Blown |
| Country of origin | Italy |
| Brand | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Family | |
| Category | Oil and Vinegar |
| Dimensions | Length: 70 mm Width: 50 mm Height: 200 mm |
| Volume | 250 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Titanium Reinforced |
| Technique | Automatic Blown |
| Country of origin | Italy |
€12.50