| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Λαδόξυδα / Αλατοπίπερα |
| Διαστάσεις | Μήκος: 70 mm Πλάτος: 50 mm Ύψος: 200 mm |
| Χωρητικότητα | 250 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Titanium Reinforced |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Λαδόξυδα / Αλατοπίπερα |
| Διαστάσεις | Μήκος: 70 mm Πλάτος: 50 mm Ύψος: 200 mm |
| Χωρητικότητα | 250 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Titanium Reinforced |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
€12.50