| Brand | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Family | |
| Category | Bar ware |
| Dimensions | Width: 95 mm Height: 136 mm |
| Volume | 395 ml |
| Color | Transparent |
| Material | High Definition Glass |
| Kind | |
| Technique | Automatic Blown |
| Country of origin | Italy |
| Brand | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Family | |
| Category | Bar ware |
| Dimensions | Width: 95 mm Height: 136 mm |
| Volume | 395 ml |
| Color | Transparent |
| Material | High Definition Glass |
| Kind | |
| Technique | Automatic Blown |
| Country of origin | Italy |
€8.00