| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Ποτήρια Μπαρ |
| Διαστάσεις | Πλάτος: 95 mm Ύψος: 136 mm |
| Χωρητικότητα | 395 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | High Definition Glass |
| Είδος | |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Ποτήρια Μπαρ |
| Διαστάσεις | Πλάτος: 95 mm Ύψος: 136 mm |
| Χωρητικότητα | 395 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | High Definition Glass |
| Είδος | |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
€8.00