| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Ποτήρια Μπαρ |
| Διαστάσεις | Ύψος: 170 mm |
| Χωρητικότητα | 70 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | High Definition Glass |
| Είδος | |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Μονάδα | Σετ 6 τεμάχια |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Ποτήρια Μπαρ |
| Διαστάσεις | Ύψος: 170 mm |
| Χωρητικότητα | 70 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | High Definition Glass |
| Είδος | |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Μονάδα | Σετ 6 τεμάχια |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
€48.00