| Brand | |
|---|---|
| Family | |
| Category | Cups - Mugs |
| Dimensions | Length: 120 mm Width: 85 mm Height: 70 mm |
| Weight | 0.258 kg |
| Technique | Hand Made |
| Unit | Set of 2 items |
| Material | Porcelain |
| Color | Μαύρο, Μπεζ |
| Country of origin | Sweden |
| Volume | 80 ml |
| Brand | |
|---|---|
| Family | |
| Category | Cups - Mugs |
| Dimensions | Length: 120 mm Width: 85 mm Height: 70 mm |
| Weight | 0.258 kg |
| Technique | Hand Made |
| Unit | Set of 2 items |
| Material | Porcelain |
| Color | Μαύρο, Μπεζ |
| Country of origin | Sweden |
| Volume | 80 ml |
€17.00