| Brand | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Family | |
| Category | Wine glasses |
| Dimensions | Width: 89 mm Height: 240 mm |
| Volume | 460 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Titanium Reinforced |
| Kind | |
| Technique | Automatic Blown |
| Country of origin | Italy |
| Brand | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Family | |
| Category | Wine glasses |
| Dimensions | Width: 89 mm Height: 240 mm |
| Volume | 460 ml |
| Color | Transparent |
| Material | Titanium Reinforced |
| Kind | |
| Technique | Automatic Blown |
| Country of origin | Italy |
€9.00