| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Ποτήρια Κρασιού |
| Διαστάσεις | Πλάτος: 89 mm Ύψος: 240 mm |
| Χωρητικότητα | 460 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Titanium Reinforced |
| Είδος | |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
| Οίκος | Luigi Bormioli |
|---|---|
| Οικογένεια | |
| Κατηγορία | Ποτήρια Κρασιού |
| Διαστάσεις | Πλάτος: 89 mm Ύψος: 240 mm |
| Χωρητικότητα | 460 ml |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Υλικό | Titanium Reinforced |
| Είδος | |
| Κατασκευή | Automatic Blown |
| Χώρα προέλευσης | Ιταλία |
€9.00